Legend_Turks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legend_Turks

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun

2 posters
YazarMesaj
_PaPRiKa_

Resim : [url=http://legendturk.forum.sti bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun 2hcku55[/url]

i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun Empty
MesajKonu: i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun   i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun EmptyPtsi Şub. 01, 2010 12:17 am

arkadaşlar bu botu yüksek lv çarlarda asla kullanmanızı tavsiye etmem
nedeni çok ban yeme sıklığıdır bu botu gold bot olarak ve farm çarlarına res atma
programı olarak kullanın res atan çar asla kendi çarınız olmasın 10 lv ezik res çarı kullanın clentsiz olarak çalışan tek bot sınırsız çar açıp oyuna salabilme ve kolay ayar menüsü sayesinde gold bot için 10 numara kasma hızı sbot ve tbottan hızlıdır
s bot scriptleri ile çalışmaktadır map özelliği sayesinde kasan çarın nerede olduğunu etrafındaki çarları mobları çok rahat görebilirsiniz

ÖNEMLE SÖYLÜYORUM YÜKSEK LV ÇARLARDA ASLA KULLANMAYIN
BuraK YıldıZ
Moderator

BuraK YıldıZ

Resim : [url=http://legendturk.forum.sti bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun 2hcku55[/url]

i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun Empty
MesajKonu: Geri: i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun   i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun EmptyPtsi Mart 08, 2010 4:53 pm

aynen bnm chara kurdum ban yedi Smile daha kurmam asLa !! ama hızlı kasıor sbot a bnziyor kasma hzıı fln guzeL kasıor ama guvenlik onlemi yok bu botum
Saygılarla I_AM_ORION Smile

i bot hakkında önemli bilgi kesin okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Açık Portları Kapatma Önemli ! Soyulmalara karşı !
» Site Hakkında İstekleriniz